Modne kolory, akcesoria i dodatki na zimę 2022/23

Zima już tuż tuż za pasem. Nikt nie wie jaka będzie – sroga czy też nam trochę odpuści. Można być jednym pewnego – pojawi się śnieg, przynajmniej kilka dni mrozu oraz to, że będzie trzeba wyciągnąć kurtki i pozostałe ciepłe ubrania.

Jakie jednak dodatki, akcesoria i kolory będą modne w tym okresie zimy 2023? Tego dowiecie się z naszego tekstu.

Zima 2022/23? Ciemne kolory!

Zima to czas, w którym nie brakuje zimna oraz śniegu. Co jednak najważniejsze, to krótszy dzień, który sprawia, że mniej chętnie wychodzimy z domów. Nie można jednak zapominać, że spora część ciepłych ubrań jest w ciemniejszych kolorach. Mamy przede wszystkim na myśli płaszcze, które najbardziej elegancko wyglądają właśnie wtedy, kiedy są ciemne. Ich elegancja jest w tej chwili nie do podważenia.

Czapki, czapki i jeszcze raz czapki na zimę

Nie można zapomnieć, że zimą poza ładnym ubiorem należy zakładać to, co daje ciepło. Przede wszystkim chodzi nam o czapki, które chronią przed zimnem i sprawiają, że dłużej cieszymy się lepszym zdrowiem. Obecnie jest wiele wzorów czapek, więc każdy zdecydowanie znajdzie taki model, który przypadnie mu do gustu. Są czapki fasolki, ale również te z pomponem czy też jeszcze inne.

Więcej porad stylistów znajdziesz w portalu https://www.stylecity.pl/.

Zimą warto postawić na nerkę bądź saszetkę

Jeżeli chodzi o ciekawe dodatki na rok 2023 przy okazji zimy, to warto powiedzieć o nerce bądź saszetce. Ich najważniejszą zaletą jest to, że zapewniają schowanie najważniejszych rzeczy do środka jak klucze czy telefon.

Co jednak ważne, są one łatwiej dostępne, ponieważ często musimy się nagimnastykować, aby wyciągnąć daną rzecz, natomiast saszetka czy nerka zawsze będzie pod ręką. Nie kosztuje ona wiele, więc jej zakup zdecydowanie nie zrujnuje budżetu domowego, a korzyści będzie z nich wiele.